Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac25.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
01:42Bianconeri - DevilsCANLI
23:15Tevragh-Zeina - Sahel Mauritania
00:45Defence Force - Cunupia
01:00Aragua - Coquimbo Unido
01:00Unión La Calera - Fluminense FutbolClub
02:00Orlando City Soccer Club - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
03:00Village Superstars - Cayon Rockets
03:00Police - Club Sando
03:10Los Andes - Defensores Unidos
03:30Vitoria - Figueirense Futebol Clube
03:30Iranduba - Fast Clube
03:30Melgar - Nacional Potosí
03:30Aucas - Club Atlético Vélez Sársfield
03:30Independiente Medellín - Atlético Tucumán
03:40Deportivo Pereira - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
04:00Monarcas Morelia - Club Tijuana
04:00Portmore United - Cruz Azul
06:00Motagua - Atlanta United
06:00Club León - Angeles
06:10Deportivo Toluca - Pachuca
09:45United Khawzim Brothers - Klasa
13:00Gümüşhanespor - Afjet Afyonspor
13:00Hekimoğlu Trabzon - Sancaktepe Belediyespor
13:00Kahramanmaraşspor - Kastamonuspor
13:00Şanlıurfaspor - İnegölspor
13:00Sivas Belediye Spor - Sakaryaspor
13:00Ağrı 1970 Spor - Ofspor
13:00Artvin Hopaspor - Serik Belediyespor
13:00Diyarbakırspor - Batman Petrolspor
13:00Erzincanspor - Şile Yıldızspor
13:00Fatsa Belediyesi - Erbaaspor
13:00Pazarspor - Muğlaspor
13:00Yomraspor - Silivrispor
13:00Millat - RSF
13:00Gorodeya - Riteriai
13:00Petržalka 1898 - Zbrojovka Brno
13:00Wisła Kraków - Wigry Suwałki
13:30Ankara Demirspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
13:30BAKspor - Çorum Belediyespor
13:30Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor
13:30Ergene Velimeşe Spor - Eyüpspor
13:30Bandırmaspor - Kırşehirspor
13:30Hacettepe - Zonguldak Kömürspor
13:30Konyaspor 1922 - Manisa
13:30Niğde Belediyespor - Tuzlaspor
13:30Pendikspor - Tarsus İdman Yurdu
13:30Samsunspor - Amedspor
13:30Sarıyer - Kırklarelispor
13:30Utaş Uşakspor - Belediye Vanspor
13:3068 Yeni Aksarayspor - Erzin Belediyespor
13:30Bayrampaşa - Yeni Altındağ Belediyespor
13:30Çatalca Spor - Group Buca
13:30Darıca Gençlerbirliği - 1954 Kelkit Belediyespor
13:30Erok Spor - Kozan Belediyespor
13:30Fethiyespor - Cizrespor
13:30Karacabey Belediyespor - Malatya Yeşilyurt
13:30Kemerspor 2003 - Karşıyaka
13:30Kızılcabölükspor - Karaköprü Belediyespor
13:30Kocaelispor - Tepecik Belediye Spor
13:30Manisaspor - Çankaya
13:30Modafen Spor - Yozgatspor A.Ş.
13:30Nevşehirspor - Halide Edip Adıvar
13:30Osmaniyespor - Gölcükspor
13:30Payasspor - Turgutluspor
13:30Somaspor - Nazilli Belediyespor
13:30Sultanbeyli Belediyespor - Düzcespor
13:30Tokatspor - Orduspor
13:30Suwon Samsung Bluewings - Vissel Kobe
13:30Yokohama F. Marinos - Sydney
13:30Bandırmaspor - Kırşehir Bld. (TRT Spor HD)
14:00Kristiansund - Brattvåg
14:30Churchill Brothers - Real Kashmir
14:30Tractor Tabriz - Sanat Mes Kerman
15:00APEJES Academy - Eding Sport
15:00Rubin Kazan - Kayrat
15:00Varnsdorf - Slovan Velvary
15:00Al-Jaish Damascus - Al-Wahda SC Damascus
15:00Al-Wathba - Al-Ittihad SC Aleppo
15:30Eastern District - Wing Yee
15:30Baladiyet El Mahallah - Mansoura
15:30Al-Nahda Club Al-Khobar - Taqdom
15:40Al-Kawkab - Al-Bukayriyah
16:00Alliance - Mwadui
16:00Ndanda - Azam
16:00Tanzania Prisons - Mtibwa Sugar
16:00Bizertin - Espérance de Tunis
16:00Villa - Onduparaka
16:00Zanaco - Woon-jae
16:10Ain Al-Atawlah - Jeel Club
16:30Express - Tooro United
16:30Kyetume - Mbarara City
16:30Proline - FC
17:00Jamshedpur - FC
17:00Canon Yaoundé - Dragón
17:00Feutcheu - Colombe du Dja et Lobo
17:00Fortuna Mfou - Tonnerre Yaoundé
17:00Fovu Club Baham - Bamboutos de Mbouda
17:00Bamenda - Coton Sport FC de Garoua
17:00Stade Renard Melong - Avion Academy
17:00Loum - Young Sports
17:00Union Douala - Panthère du Ndé
17:30Anorthosis Famagusta - Salamis Famagusta
17:45Bidda - Al Shamal
17:45Lusail - Al-Markhiya Sports Club
17:45Muaither - Kharaitiyat
18:00Aduana Stars - Asante Kotoko
18:00Ashanti Gold - Dreams
18:00Eleven Wonders - WAFA
18:00Elmina Sharks - Ebusua Dwarfs
18:00International Allies - Medeama
18:00Karela - Accra Hearts of Oak
18:00King Faisal Babes - Stars
18:00Apollon Limassol - Ethnikos Achna
18:00Molde - Rostov
18:00Arab Contractors - Al-Masry Club
18:00AS - Gbohloe-su
18:00Dynamic Togolais - Koroki Metete
18:30Åsane Fotball - Oygarden
19:00Neman Grodno - Panevezys
19:00Al-Ansar Medina - Najran
19:05Jeddah Club - Al-Shoulla Al Kharj
19:15Athens - Panetolikos
19:30Fehervar - Újpest
19:30Police - Kaedi
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Umm al-Fahm
20:00Al-Mesaimeer Sports Club - Waab
20:00Larnaca - Limassol
20:00Doxa Katokopias - Omonia
20:00Dunaújváros PASE - Budapest
20:00Kaposvári Rákóczi - Mezőkövesd-Zsóry
20:00Paksi - Pécsi
20:00Puskás Akadémia - Békéscsaba 1912 Előre
20:00Szombathelyi Haladás - Budapest Honvéd
20:00Zalaegerszegi - Lipot
20:30Bidvest Wits - Highlands Park
20:30Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic
20:30Nordsjælland - Horsens
21:00Americano - Friburguense Atlético Clube
21:00Nova Iguaçu Futebol Clube - America FutbolClub
21:00Melilla - Real Jaén
21:15Kray - Velbert
21:30Osdorf - Altonaer FC von 1893
21:30Lagarto - Volta Redonda
21:30Ceilandense - Real Nucleo Bandeirante
21:30Dorense - Confianca
21:30Alcúdia - Llosetense
21:30Nouadhibou - Nouakchott King's
22:00SpVgg 04 Ratingen - Kleve
22:00Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Íþróttafélagið Grótta
22:00Real Santander - Corporación Club Deportivo Tuluá
22:00Cartagena - CSKA Moskova
22:30Europa Point - Manchester 62
22:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
22:30Manchester City - West Ham United
22:45Kingstonian - Wingate & Finchley
22:45Lewes - Worthing
22:45Newport County - Salford City
22:45Bognor Regis Town - Brighton
22:45Lancaster City - Atherton Collieries
22:45Portlaoise - Drumcondra
22:45Castleview - Ballinhassig
22:45Kilmarnock - Aberdeen
23:00Club Social y Deportivo Muñiz - Deportivo Paraguayo
23:00Cartagena-Guanacaste - Cofutpa
23:00Municipal Garabito - Juventud Escazuceña
23:00Liverpool Montevideo - Club Plaza Colonia de Deportes
23:00Mirandés - Real Zaragoza
23:00Atalanta - Valencia
23:00Atalanta - Valencia (beIN SPORTS HD 2)
23:00Tottenham Hotspur - Leipzig
23:00Tottenham - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
23:30Valledupar - Deportes Quindío
00:00Aurora Guatemala - Capitalinos
00:00Municipal Turrialba - Sporting San Jose
00:00Barrio Mexico - Asociación Deportiva Carmelita
00:00Consultants Moravia - Puerto Golfito
01:15Boavista Sport Club - Associação Chapecoense de Futebol
01:15Paysandu Sport Club - Maceio
01:15Club Atlético Huracán - Club Atlético Nacional
01:15Sportivo Luqueno - Atlético Club Mineros de Guayana
01:30Luziania - Brasiliense Futebol Clube
01:30Maceio - Bajai
02:00Sportivo Las Parejas - Club Sportivo Estudiantes
02:00Afogados da Ingazeıra - Santa Cruz Futebol Clube
02:00Akademika Vitória - Petrolina Social Futebol Clube
02:00Decisao - Retro Brasil
02:00do Gama - Unai Esporte Clube
02:00Esporte Clube - União Recreativa dos Trabalhadores
02:00River-PI - de Julho
02:00Boca Juniors De Cali - Leones
02:15Campinense Clube - Botafogo da Paraíba
02:15Sparta - Araguacema
02:30Futebol Clube - America Natal
03:30Oriente Petrolero - Vasco da Gama
03:30Barcelona Sporting Club - Cerro Porteño
03:30Deportes Tolima - Sport Club Internacional
04:00Alianza San Salvador - Tigres de la UANL
04:00Deportivo Saprissa - Montreal Impact
04:00Monterrey - Club Santos Laguna
04:05Unión Magdalena - Bogotá
04:30Independiente del Valle - Clube de Regatas do Flamengo
06:00Comunicaciones - Club América
06:10Juarez - Dorados de Sinaloa
17:00North East United - Hyderabad
18:00Great Olimpiyat Oyunları - Berekum Chelsea
20:55Sporting Lisbon - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:55Cluj - Sevilla
20:55Club Brugge - Manchester United
20:55Eintracht Frankfurt - Bull Salzburg
20:55Copenhagen - Celtic
20:55Getafe - Ajax
20:55Ludogorets 1945 - Internazionale Milano
20:55Shakhtar Donetsk - Benfica
20:55Sporting Lisbon - İstanbul Başakşehir
23:00APOEL - Basel
23:00Alkmaar - LASK Linz
23:00Bayer 04 Leverkusen - Porto
23:00Olympiacos - Arsenal
23:00Rangers - Braga
23:00Roma - Gent
23:00Wolfsburg - Malmö
23:00Wolverhampton - Espanyol
23:00Francis - Kilbarrack United
23:30Barranquilla - Tigres Futbol Club
23:30Orsomarso - Fortaleza Zipaquira
01:15Tombense - Cruzeiro Esporte Clube
01:15Palestino - Club Guaraní
02:00Atletico Cali - Corporación Deportiva Real Cartagena
04:00Carlos - York City
04:05Atlético Huila - Llaneros Fútbol Club
06:00Club Deportivo Olimpia - Seattle Sounders
09:15Wellington Phoenix - Western United
11:30Western Sydney Wanderers - Adelaide United
13:00Shonan Bellmare - Urawa Red Diamonds
16:00Levadiakos - Doxa Drama
17:00Mumbai City - Chennaiyin
19:00Eskişehirspor - Hatayspor
19:00Osmanlı Spor - Menemen Belediyespor
19:00Osmanlıspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Eskişehirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Sivasspor - Alanyaspor
20:00Varaždin - Lokomotiva
20:00ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
20:00Sivasspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Wehen Wiesbaden - Greuther Furth
20:30Osnabruck - Erzgebirge
20:30Osnabrück - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
21:00Viktoria Köln - Sonnenhof Großaspach
21:00Hobro - Midtjylland
21:00Nice - Stade Brestois 29
21:10Austria Klagenfurt - Ried
21:10Avusturya Lustenau - Dornbirn 1913
21:10Juniors - Lafnitz
21:10Kapfenberger - Blau-Weiß Linz
21:10Amstetten - Liefering Salzburg
22:00Waalwijk - Sparta Rotterdam
22:00Béziers - Créteil-Lusitanos
22:00Lyon-Duchère - Avranches
22:00Boulogne - Le
22:00Bourg-Péronnas - Pau
22:00Gazélec Ajaccio - Dunkerque
22:00Cholet - Bastia-Borgo
22:00Toulon - Villefranche
22:00Quevilly - Concarneau
22:00Excelsior - Den Bosch
22:00Dordrecht - Graafschap
22:00Ahead Eagles - N.E.C.
22:00Breda - Almere City
22:00Cambuur - Roda JC Kerkrade
22:00Telstar - Maastricht
22:00Ajaccio - Mans
22:00Chambly - Nancy
22:00Chamois Niortais - Valenciennes
22:00Clermont Foot - Paris
22:00Avant de Guingamp - Sochaux-Montbéliard
22:00Grenoble Foot 38 - Châteauroux
22:00Havre - Orléans
22:00Rodez Aveyron Football - Lorient
22:05Dundee United - Inverness
22:30Oud-Heverlee Leuven - Royale Union Saint-Gilloise
22:30Kortrijk - Genk
22:30Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
22:30Bayern Münih - Paderborn (S SPORT 2 HD)
22:30Bayern Munich - Paderborn 07
22:45Cabinteely - Bray Wanderers
22:45Galway United - Athlone Town
22:45Wexford Gençlers - University College Dublin
22:45Derry City - Finn Harps
22:45Shelbourne - Dundalk
22:45Sligo Rovers - Patrick's Athletic
22:45Waterford - Bohemian
22:45Arklow Town - Tolka Rovers
22:45Leixlip United - Lucan United
22:45Newbridge Town - Liffey Wanderers
22:45John Bosco - Templeogue United
22:45Carrigaline United - Cobh Wanderers
22:45Rockmount - Marys
22:45Linfield - Crusaders
22:45Derby County - Fulham
22:45Mirren - Heart of Midlothian
22:45Derby Country - Fulham (beIN SPORTS HD 2)
22:45Brescia - Napoli (beIN SPORTS HD 4)
22:45Metz - Lyon
22:45Brescia Calcio - Napoli
23:00Real Betis - Mallorca
23:00Shamrock Rovers - Cork City
23:00Swords Celtic - Patrick's CYFC
23:00Vilafranquense - Farense
23:00Sporting de Gijón - Cádiz
23:00Cosenza Calcio - Frosinone Calcio
23:00Real Betis - Mallorca (spor SMART HD)
23:30Aves - Vitoria Guimaraes
01:00Club Atlético Banfield - Aldosivi
02:05Deportivo Pasto - Envigado Fútbol Club
03:10Argentinos Juniors - Club Atlético Patronato
04:00Atlas - Pachuca
04:10Club Independiente Santa - América de Cali
06:00Puebla - Deportivo Toluca
06:10Club Tijuana - Guadalajara
08:00Vegalta Sendai - Nagoya Grampus
09:00Brisbane Roar - Perth Glory
09:00Cerezo Osaka - Oita Trinita
09:00Kashiwa Reysol - Consadole Sapporo
09:00Kawasaki Frontale - Sagan Tosu
11:30Newcastle Jets - Melbourne Victory
12:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
12:00Farul Constanța - Concordia Chiajna
12:00Universitatea Cluj - Argesul Pitesti
12:00Ripensia Timisoara - Metaloglobus Bucureşti
13:00Botev Vratsa - Arda Kardzhali
13:00Petrolul Ploiești - Dunărea Călărași
14:00Erzurumspor - Bursaspor
14:00Ümraniyespor - Keçiörengücü
14:00Kayserispor - Konyaspor
14:00UCC - College Corinthians
14:00Leixões - Covilhã
14:00Kayserispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
14:00Ümraniyespor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00BB Erzurumspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Djurgårdens - Dalkurd
14:30Sandvikens - Mjällby
15:00Celta de Vigo - Leganés
15:00Mariupol - Zorya Luhansk
15:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
15:00Dynamo Dresden - Bochum
15:00Hamburger - Pauli
15:00Holstein Kiel - Heidenheim
15:00Stuttgart - Jahn Regensburg
15:00Celta Vigo - Leganes (spor SMART HD)
15:00Stuttgart - SSV Regensburg (S SPORT 2 HD)
15:15Cherno More Varna - Levski Sofia
15:30Chelsea - Tottenham Hotspur
15:30Voluntari - Hermannstadt
15:30Brentford - Blackburn Rovers
15:30Brentford - Blackburn Rovers (beIN SPORTS HD 3)
15:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
16:00Kaiserslautern - Zwickau
16:00Hansa Rostock - Ingolstadt 04
16:00Carl Zeiss Jena - Meppen
16:00Uerdingen 05 - Preussen Munster
16:00Duisburg - Waldhof Mannheim
16:00Würzburger Kickers - Eintracht Braunschweig
16:00Red Star Saint-Ouen - Stade Lavallois
16:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Netanya
16:00Institute - Coleraine
16:00ViOn Zlaté Moravce - ŠKF Sereď
16:00Pohronie - MŠK Žilina
16:00Ružomberok - DAC 1904 Dunajská Streda
16:00Zemplín Michalovce - Nitra
16:00ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín
16:00Diagoras Rodos - Ionikos
16:00Egaleo - Trikala
16:00Ierapetra - Enosi Panaspropyrgiakos
16:00Olympiakos Volou 1937 - Niki Volos
16:00Triglia - Ialyssos
16:30Akhisar Belediyespor - Fatih Karagümrük
16:30Slovan Liberec - Bohemians 1905 Prag
16:30Mladá Boleslav - Slovácko
16:30Slavia Prague - Opava
16:30Elfsborg - Brage
16:30Oskarshamns - Örebro
16:30Akhisarspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Bologna 1909 - Udinese Calcio
17:00Göztepe - Gaziantep
17:00Lens - Stade Malherbe Caen
17:00Cittadella - Juve Stabia
17:00Virtus Entella - Benevento Calcio
17:00Ascoli Calcio 1898 - Cremonese
17:00Trapani Calcio - Spezia Calcio
17:00Bengaluru - Atlético de Kolkata
17:00Arka Gdynia - Raków Częstochowa
17:00Hajduk Split - Gorica
17:00Douglas Hall - Ringmahon Rangers
17:00Renate - Pergolettese 1932
17:00Carrarese Calcio - Gozzano
17:00Göztepe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 2)
17:00Modena - Südtirol
17:00Bologna - Udinese (beIN SPORTS HD 4)
17:00Virtusvecomp Verona - Rimini 1912
17:00Rieti - Teramo
17:00Omonia - Enosis Neon Paralimni
17:30Borussia Mönchengladbach - Hoffenheim
17:30Hertha - Köln
17:30Freiburg - Fortuna Düsseldorf
17:30Werder Вremen - Borussia Dortmund
17:30Werder Bremen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
17:30CSKA Sofia - Botev Plovdiv
18:00Wigan Athletic - Millwall
18:00Accrington Stanley - Rotherham United
18:00Arbroath - United
18:00Wimbledon - Blackpool
18:00Greenock Morton - Alloa Athletic
18:00Fleetwood Town - Portsmouth
18:00Partick Thistle - Dunfermline Athletic
18:00Ipswich Town - Oxford United
18:00Queen of the South - Dundee
18:00Lincoln City - Gillingham
18:00Aberdeen - Ross County
18:00Milton Keynes Dons - Bolton Wanderers
18:00Hamilton Academical - Motherwell
18:00Rochdale - Coventry City
18:00Hibernian - Livingston
18:00Shrewsbury Town - Doncaster Rovers
18:00Burnley - Bournemouth
18:00Alcorcón - Las Palmas
18:00Southend United - Burton Albion
18:00Crystal Palace - Newcastle United
18:00Almería - Fuenlabrada
18:00Sunderland - Bristol Rovers
18:00Sheffield United - Brighton & Hove Albion
18:00Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers
18:00Southampton - Aston Villa
18:00Carlisle United - Morecambe
18:00Barcelona - Eibar
18:00Cheltenham Town - Mansfield Town
18:00Crawley Town - Stevenage
18:00Crewe Alexandra - Macclesfield Town
18:00Leyton Orient - Oldham Athletic
18:00Newport County - Bradford City
18:00Northampton Town - Exeter City
18:00Plymouth Argyle - Cambridge United
18:00Salford City - Colchester United
18:00Scunthorpe United - Forest Green Rovers
18:00Swindon Town - Grimsby Town
18:00Walsall - Port Vale
18:00Bath City - Dulwich Hamlet
18:00Chelmsford City - Slough Town
18:00Dartford - Eastbourne Borough
18:00Havant & Waterlooville - Albans
18:00Hemel Hempstead Town - Concord Rangers
18:00Hungerford Town - Braintree Town
18:00Maidstone United - Hampton & Richmond Borough
18:00Oxford City - Tonbridge Angels
18:00Wealdstone - Dorking Wanderers
18:00Welling United - Chippenham Town
18:00Weymouth - Billericay Town
18:00Altrincham - King's Lynn Town
18:00Boston United - Telford United
18:00Bradford Park Avenue - Kettering Town
18:00Chester - Brackley Town
18:00Curzon Ashton - Gloucester City
18:00Farsley Celtic - Blyth Spartans
18:00Guiseley - Gateshead
18:00Hereford - Darlington
18:00Kidderminster Harriers - York City
18:00Leamington - Southport
18:00Spennymoor Town - Alfreton Town
18:00Boreham Wood - Yeovil Town
18:00Bromley - Wrexham
18:00Chesterfield - Ebbsfleet United
18:00Chorley - Barnet
18:00Dagenham & Redbridge - Solihull Moors
18:00Dover Athletic - Fylde
18:00Harrogate Town - Eastleigh
18:00Hartlepool United - Notts County
18:00Maidenhead United - Aldershot Town
18:00Torquay United - Halifax Town
18:00Woking - Stockport County
18:00Avondale United - Midleton
18:00Dumbarton - Forfar Athletic
18:00East Fife - Stranraer
18:00Falkirk - Montrose
18:00Peterhead - Airdrie United
18:00Raith Rovers - Clyde
18:00Annan Athletic - Albion Rovers
18:00Cove Rangers - Queen's Park
18:00Edinburgh City - Brechin City
18:00Elgin City - Cowdenbeath
18:00Stirling Albion - Stenhousemuir
18:00Apollon Limassol - Doxa Katokopias
18:00Carrick Rangers - Dungannon Swifts
18:00Cliftonville - Ballymena United
18:00Glenavon - Glentoran Belfast United
18:00Larne - Warrenpoint Town
18:00Oliveirense - Casa Pia
18:00Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
18:00Barnsley - Middlesbrough
18:00Birmingham City - Sheffield Wednesday
18:00Bristol City - West Bromwich Albion
18:00Charlton Athletic - Luton Town
18:00Leeds United - Reading
18:00Nottingham Forest - Queens Park Rangers
18:00Barcelona - Eibar (spor SMART HD)
18:00Preston North - Hull City
18:00Wigan - Millwall (beIN SPORTS HD 3)
18:00Stoke City - Cardiff City
18:00Southampton - Aston Villa (TRT Spor HD)
18:00Swansea City - Huddersfield Town
18:00Hussein - Bel-Abbès
18:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
18:30Viktoria Plzen - Příbram
18:30Ashdod - Maccabi Haifa
18:30Göteborg - Vasteras
18:30Sollentuna - Sirius Fotboll
19:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Mattersburg - Rheindorf Altach
19:00Swarovski Tirol - Wolfsberger
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Sturm Graz
19:00Adana Demirspor - Altınordu
19:00Westerlo - Virton
19:00Budapest Honvéd - Puskás Akadémia
19:00Kaposvári Rákóczi - Újpest
19:00Fehervar - Zalaegerszegi
19:00Paksi - Debreceni
19:00Várda - Diósgyőri
19:00Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
19:00Universitatea Craiova - Cluj
19:00Astra Giurgiu - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
19:00Botoșani - Politehnica Iasi
19:30Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:30Olympique de Marseille - Nantes
19:30Legia Warsaw - Jagiellonia Białystok
19:30Rijeka - Osijek
19:30Hapoel Haifa - Sektzia Nes Tziona
19:30Monza Brianza 1912 - Atletico Arezzo
20:00Spal - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00SPAL - Juventus
20:00Standard Liège - Royal Antwerp
20:00Pisa 1909 - Unione Venezia
20:00Beşiktaş - Trabzonspor
20:15Tenerife - Elche
20:15Girona - Ponferradina
20:15Chaves - Feirense
20:20Sutton United - Barrow
20:30Schalke 04 - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Leicester - Manchester City (S SPORT HD)
20:30Real Sociedad - Valencia (spor SMART HD)
20:30Schalke 04 - Leipzig
20:30Leicester City - Manchester City
20:30Real Sociedad - Valencia
20:30Fermana - Pesaro
20:30Asteras Tripolis - Panathinaikos
20:50Ironi Sport Hadera - Beitar Jerusalem
21:00Thun - Luzern
21:00Zürich - Neuchâtel Xamax
21:00Tondela - Ave
21:00Steaua București - Chindia Targoviste
21:00Lamia - Aris
21:30Mezőkövesd-Zsóry - Ferencvárosi
21:45Feyenoord - Fortuna Sittard
21:45Heerenveen - Haag
22:00JDA Dijon - Monaco (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Lille - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)
22:00Angers - Montpellier
22:00Dijon - Monaco
22:00Lille - Toulouse
22:00Strasbourg - Amiens
22:00Oostende - Zulte Waregem
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Cercle Brugge
22:00Piast Gliwice - Cracovia
22:00Cobh Ramblers - Drogheda United
22:30Mechelen - Waasland-Beveren
22:30Albacete Balompié - Numancia
22:30Roeselare - Lokeren Oost-Vlaanderen
22:45Fiorentina - Milan (beIN SPORTS HD 3)
22:45Fiorentina - Milan
22:45Groningen - VVV-Venlo
22:45Siena - AlbinoLeffe
22:45Alma Juventus Fano 1906 - Imolese Calcio 1919
22:45Virtus Francavilla - Catanzaro 1929
23:00Levante - Real Madrid (spor SMART HD)
23:00Levante - Real Madrid
23:15Boyacá Chicó - Deportivo Pereira
23:30Belenenses - Marítimo
23:35Lorenzo de Almagro - Racing Club de Avellaneda
00:00Boavista Sport Club - Flamengo
01:20Independiente Medellín - Club Atlético Nacional
01:40Independiente Avellaneda - Gimnasia y Esgrima La Plata
02:00Club León - Club Necaxa
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
14:00Giresunspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Osasuna - Granada (spor SMART HD)
14:30Genoa - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
15:30Arminia Bielefeld - Hannover (S SPORT 2 HD)
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:30Altay - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Manchester Utd - Watford (S SPORT HD)
17:00Verona - Cagliari (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Torino - Parma (beIN SPORTS HD 4)
17:00Atalanta - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
17:00Wolves - Norwich City (TRT Spor HD)
17:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
18:00Valladolid - Espanyol (spor SMART HD)
19:00Rennes - Nimes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00İstanbulspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 2)
19:30Arsenal - Everton (S SPORT HD)
20:00Wolfsburg - Mainz (S SPORT 2 HD)
20:00Roma - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
20:30Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
22:45Inter - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:00Atletico Madrid - Villarreal (spor SMART HD)
23:30Porto - Portimonense (S SPORT 2 HD)
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:45Troyes - Auxerre (beIN SPORTS HD 4)
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Tottenham - Wolves (S SPORT HD)
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
01:00Cazenovia Wildcats - SUNY CobleskillCANLI
01:00Sharks - Saint Francis New York TerriersCANLI
01:30Hilton Resort Barbados Warriors - Burger King Clapham Bulls
03:00ALHCS Spartans - Station Hill Cavaliers
14:00Elazığ Öİ - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
03:00Louisville - Syracuse (S SPORT 2 HD)
05:00NC State - Duke (S SPORT 2 HD)
20:00Zenit Basket - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 4)
20:15Olympiakos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 3)
20:45Fenerbahçe Beko - Real Madrid (beIN SPORTS HABER HD)
22:45Olimpia Milano - Khimki Moskova (beIN SPORTS HD 3)
23:00Baskonia - Zalgiris Kaunas (beIN SPORTS HD 4)
04:00Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
21:00Kızılyıldız - CSKA Moskova (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:30Panathinaikos - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:30Bayern Münih - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
23:00Valencia Basket - Maccabi FOX (beIN SPORTS MAX 2 HD)
06:30Portland TB - NO Pelicans (S SPORT HD)
13:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
23:30LA Clippers - Sacramento Kings (S SPORT HD)
00:00Duke - Virginia Tech (S SPORT 2 HD)
04:30Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
15:15Fenerbahçe - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
01:45Radu Albot - Jack SockCANLI
01:45Goncalo Oliveira - Johannes HaerteisCANLI
01:00Gianluca Mager - Casper RuudCANLI
01:00Broady/Clayton - Purcell/HarrisCANLI
00:45Dominic Thiem - Felipe Meligeni Rodrigues AlvesCANLI
00:45Joao Domingues - Federico GaioCANLI
00:35Igor Yanushkevich - Gleb KolyshkovCANLI
00:30James Ward - Alejandro GonzálezCANLI
00:15Leonardo Mayer - Lorenzo SonegoCANLI
23:30Aljaz Bedene - Karen Khachanov
00:45Hidalgo/M. Redlicki - Aragon/Quiroz
02:30Balazs/Romboli - Kubot/Melo
02:30Guido Pella - Thiago Monteiro
03:00Gaio/Caruso - A. Behar/Escobar
03:00Gonzalez/Martin - Andujar/Baena
03:00Liam Caruana - Brayden Schnur
03:05Mauricio Echazu - Manuel Sánchez
04:00Akiko Omae - Momoko Kobori
04:00Indy De Vroome - Kisa Yoshioka
04:00Moyuka Uchijima - Miharu Imanishi
04:00Daniel Elahi Galan Riveros - Tommy Paul
04:30Nam/Song - Baiant/Gervais
04:30Oscar Jose Gutierrez - Thomaz Bellucci
05:30Matsumoto - Yamaguchi
05:30Naho Sato - Kang
05:30Ying Zhang - Hozumi
06:00Clezar/Sanchez - Bourchier/Ramanathan
07:00Chisa Hosonuma - Mana Ayukawa
07:00Haruna Arakawa - Erina Hayashi
07:00Risa Ushijima - Arina Rodionova
08:00Aliaksandr Liaonenka - Maksim Ratnyuk
08:00Vladimir Osminkin - Emiliano Maggioli
08:30Kaji/Namigata - Morimoto/Osafune
08:30Kuwata/Hontama - Omae/Plipuech
08:30Wang/De Vroome - Imanishi/Kajitani
09:30Otto Virtanen - Dostanbek Tashbulatov
09:30Riccardo Balzerani - Yunseong Chung
10:00Denis Klok - Vasile Antonescu
10:00Leyton Rivera - Marko Miladinovic
10:00Maxime Hamou - Oleg Prihodko
10:00Peter Nagy - Alessandro Petrone
10:00Kamilla Bartone - Julia Stamatova
10:00Lexie Stevens - Lyubov Kostenko
10:00Maria Herazo Gonzalez - Elina Avanesyan
10:00Nina Stadler - Suzan Lamens
11:00Egor Noskin - Yuta Shimizu
11:00Asrawy - Kelsey Stevenson
11:00Pablo Vivero Gonzalez - Andrea Picchione
11:00Simon Anthony Ivanov - Jacopo Berrettini
11:00Simon Yitbarek - Ryan Nijboer
11:30Domagoj Biljesko - Federico Campana
11:30Edoardo Eremin - Yanki Erel
11:30Jonas Forejtek - Naoki Tajima
11:30Francesca Curmi - Marina Yudanov
11:30Sapfo Sakellaridi - Cemre Anil
11:30Zeynep Sönmez - Melanie Stokke
11:30Clement Geens - Eleftherios Theodorou
11:30William Griffith - Alexander Erler
11:30Zizou Bergs - Ljubohir Celebic
11:30Tatiana Pieri - Jasmin Jebawy
11:30Aziz Kijametovic - Moez Echargui
11:30Francesco Vilardo - Remy Bertola
11:30Louis Tessa - Manish Sureshkumar
11:30Riccardo Maiga - Julien Cagnina
11:30Franziska Sziedat - Petia Arshinkova
11:30Justina Mikulskyte - Julie Belgraver
12:00Daniel Masur - Vaclav Safranek
12:00Daniel Michalski - Mathias Bourgue
12:00Frederico Ferreira Silva - Baptiste Crepatte
12:00Aleksandra Krunic - Lesley Pattinama-Kerkhove
12:00Katarzyna Piter - Melanie Klaffner
12:00Gerard Granollers Pujol - Ricardo Ojeda Lara
12:05Tallon Griekspoor - Lucas Gerch
12:30Sharobiddin Abzalov - Vladyslav Manafov
12:30Ivanov/Ratniuk - Bezborodov/Ozernoy
12:30Aryan Goveas - Simone Roncalli
12:30Stijn - Aleksei Khomich
12:30Tristan Boyer - Jaime Caldes
13:00Fabian Marozsan - Filip Misolic
13:00Luka Pavlovic - Dimitriy Voronin
13:00Houkes - Yshai Oliel
13:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Alessandro Ingarao
13:00Anri Nagata - Anita Husaric
13:00Arthur Fery - Aidan Mchugh
13:00Zielinski - Antoine Bellier
13:00Hands - Hendrik Jebens
13:00Alexis Musialek - Chak Lam Coleman Wong
13:00Alibek Kachmazov - Antonio Cayetano March
13:00Wehnelt - Omar Giacalone
13:00Bhatia/Cengiz - Bavisetti/Breckova
13:00Benjamin Pietri - Admir Kalender
13:00Lukas Krainer - Kyle Lok Yin Tang
13:00Majed Kilani - Long Yeung
13:00Anhelina Kalita - Loudmilla Bencheikh
13:00Kravchuk/Riske - Chan/Chan
13:00Ninomiya/Yang - Melichar/Xu
13:00Jennifer Brady - Marketa Vondrousova
13:00Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova
13:30Artem Dubrivnyy - Ruben Bemelmans
13:30Kopriva - Oscar Otte
13:30Chun Hsin Tseng - Marco Trungelliti
13:30Illya Marchenko - Hiroki Moriya
13:30Victoria - Ekaterine Gorgodze
13:30Vitalia Diatchenko - Martina Di Giuseppe
13:30Pedro Cachin - Alcala Gurri
14:00Gille/Vliegen - Meligeni Rodrigues Alves/Monteiro
14:00Granollers/Ceballos - Londero/Ramos Vinolas
14:00Jebawy/Zelenay - Demoliner/Middelkoop
14:00Molteni/Sonego - Pavic/Soares
14:00Evgeny Philippov - Robin Stanek
14:00Vaughn Hunter - Piotr Matuszewski
14:00Egor Gerasimov - Dennis Novak
14:00Hubert Hurkacz - Vasek Pospisil
14:30Calin Manda - Taiyo Yamanaka
14:30Marion Viertler - Shuo Feng
14:30Silvia Njiric - Francisca Jorge
14:30Anton Matusevich - Julius Tverijonas
14:30Mayeul Darras - Stefan Palosi
14:30Michal Mikula - David Perez Sanz
14:30Marie Villet - Ylona-Georgiana Ghioroaie
14:30Oona Orpana - Anastasia Piangerelli
14:30Pliskova/Pliskova - Carter/Stefani
14:30Petra Martic - Barbora Zahlavova Strycova
14:30Veronika Kudermetova - Garbine Muguruza
15:00Igor Sijsling - Botic Van De Zandschulp
15:00Enzo Couacaud - Viktor Galovic
15:00Roman Safiullin - Sadio Doumbia
15:00Mykyta Mashtakov - Den Heijer
15:00Aliona Bolsova Zadoinova - Anastasiya Shoshyna
15:00Cagla Buyukakcay - Anastasia Gasanova
15:00Zawadzka/Rusova - Mikulskyte/Echeverria Alam
15:00Timofey Skatov - Carlos Sanchez Jover
15:00Hernan Casanova - Joao Pedro Sorgi
15:00Manuel Pena Lopez - Guido Ivan Justo
15:30Vasilevski/Erlich - Koolhof/Mektic
15:30Issei Okamura - Piotr Grynkowski
15:30Oleksandr Ovcharenko - Moritz Trocker
15:30Vitaliy Sachko - Seita Watanabe
15:35Dabrowski/Zhang - Vondrousova/Muchova
16:00Mikhail Kukushkin - Pierre-Hugues Herbert
16:00Corentin Denolly - Valentin Royer
16:00Karl Friberg - Jack Draper
16:00Vismane/Kulikova - Ganz/Liauw A Fong
16:00Hsieh/Strycova - Peng/Han
16:00Kichenok/Kichenok - Duan/Kudermetova
16:00Elena Rybakina - Katerina Siniakova
16:00Elise Mertens - Aryna Sabalenka
16:30Maxime Janvier - Dimitar Kuzmanov
16:30Alexandros Skorilas - Kyrian Jacquet
16:30Gabriele Maria Noce - Antonio Massara
16:30Jonathan Gray - Alexander Shevchenko
16:30Anastasiya Komardina - Sandra Samir
16:30Isabella Shinikova - Sabina Sharipova
16:30Kalava/Kalva - Arshinkova/Topalova
16:30Krajicek/Ryser - Belgraver/Halemai
16:30Juan Ignacio Galarza - Gaston Erhardt
16:35Filippo Baldi - Pavel Nejedly
17:00Jonathan Mridha - Paul Woerner
17:00Pedro Vives Marcos - Carlos Boluda-Purkiss
17:30Stefano Travaglia - Felix Auger Aliassime
17:30Lucas Miedler - Sasi Kumar Mukund
17:30Alexander Jhun - Gijs Brouwer
17:30Bart Stevens - Robert Quentin
17:30Gleb Sakharov - Alexis Gautier
17:30Kristjan Tamm - Evan Hoyt
17:30Kenin/Mattek-Sands - Peschke/Schuurs
17:30Krejcikova/Zheng - Garcia/Mirza
18:00Daniell/Oswald - Arevalo/O'Mara
18:00Goransson/Humbert - Sitak/Sharan
18:00Inglot/Lindstedt - Novikov/Harrison
18:00Christopher O'Connell - Antoine Escoffier
18:00Dominik Koepfer - Strong Kirchheimer
18:00Evan Song - Sung
18:00Geoffrey Blancaneaux - Yosuke Watanuki
18:00Ryan Peniston - Purcell
18:00Sebastian Korda - Tobias Simon
18:00Dudi Sela - Aziz Dougaz
18:00Guilherme Clezar - Ramkumar Ramanathan
18:00Roberto Ortega-Olmedo - Gerardo Lopez Villasenor
18:00Roberto Quiroz - Benjamin Lock
18:00Lamis Alhussein Abdel Aziz - Tereza Mrdeza
18:00Lantigua De La Nuez/Mintegi Del Olmo - Krunic/Piter
18:00Carou/Ugo Carabelli - Arguello/Egea
18:00Simona Halep - Jabeur
18:30Melzer/Roger-Vasselin - Hurkacz/Simon
18:30Uladzimir Ignatik - Dustin Brown
19:00Soon-Woo Kwon - Ryan Harrison
19:00Carlos Alcaraz Garfia - Federico Coria
19:00Federico Delbonis - Christian Garin
19:00Pedro Martinez Portero - Pablo Andujar
19:30Mirza Basic - Mats Moraing
19:30Giulio Zeppieri - Roberto Marcora
19:30Mayar Sherif - Irina-Camelia Begu
19:30Andrianjafitrimo/Grabher - Gracheva/Komardina
19:30Anett Kontaveit - Anastasia Pavlyuchenkova
20:00Cazaux/Mayot - Maheu/Pospisil
20:00Ergi Kirkin - Pavel Kotov
21:00Mikael Ymer - Stefanos Tsitsipas
21:00Nicola Kuhn - Alessandro Bega
21:30Vrbensky/Gengel - Arneodo/Halys
22:30Benoît Paire - Alexander Bublik
22:30Begemann/Mergea - Nedunchezhiyan/Sriram Balaji
00:04Ayano Shimizu - Hontama
00:04Xinyu Wang - Nagi Hanatani
01:00Paul/Fritz - Kecmanovic/Pavic
04:00Bryan/Bryan - Kyrgios/Thompson
09:00Bhosale/Inoue - Vig/Nikiforova
09:00Burdina/Strakhova - Mane/Raina
12:00Raul Brancaccio - Ilkel
13:00Marin Cilic - Denis Shapovalov
14:00Added/Eriksson - Zandschulp/Griekspoor

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac25.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac25.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.