Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac25.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
19:15Zeta - SutjeskaCANLI
18:45Khouribga - SafiCANLI
18:45Simba - Kagera SugarCANLI
18:45Ohud Medina - Khaleej Khor FakkanCANLI
18:00Najoom - Al-Batin
18:15Sadd - Sepahan Isfahan
18:15Sharjah - Persepolis
18:15Al-Taawon - Al-Duhail
18:30Nahda Al Buraimi - Dhofar S.C.S.C.
18:45Granicar - Cibalia
19:00Rostov-on-Don - Mordovia Saransk
19:15Garde Nationale - Ksar
19:30Elfsborg - Grenland
20:05Bnei Sakhnin - Beitar Tel Aviv Ramla
20:05Hapoel Ironi Acre - Hapoel Afula
20:05Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Bnei Lod
20:05Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Maccabi Ahi Nazareth
20:05Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Petah Tikva
20:05Kafr Qasim - Hapoel Nir Ramat HaSharon
20:05Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ashkelon
20:15Deutschlandsberger - Rottenmann
20:30Giessen - Viktoria Aschaffenburg
20:30Køge - B.93 Copenhagen
20:30Bohumin - Lokomotiva Petrovice
21:00Gerasdorf - Lassee
21:00Ismaning - Freising
21:00Hessen Dreieich - Vilbel
21:00Hassleholm - Eslovs
21:00Norrköping - Jönköpings Södra
21:00Ilzer - Markt Allhau
21:00SC-ESV Parndorf 1919 - Gattendorf
21:00Nacional Sao Paulo - Clube Atlético Linense
21:30Differdange 03 - Metz
21:30Siegburger SV 04 - Eintracht Windhagen
21:30SNIM - ASAC Concorde
22:30Cambrian & Clydach Vale B. & - Afan Lido
22:30Hartley Wintney - Metropolitan Police
22:45Motherwell - Mirren
22:45Oxford United - Wimbledon
22:45Southend United - Gillingham
22:45Macclesfield Town - Plymouth Argyle
22:45Portsmouth - Exeter City
22:45Barnet - Harrogate Town
22:45Barrow - Dover Athletic
22:45Bangor City - Conwy Borough
22:45Daventry Town - Kidlington
22:45Halesowen Town - Yaxley
22:45Hayes & Yeading United - Blackfield & Langley
22:45Poole Town - Hendon
22:45Salisbury City - Truro City
22:45Yate Town - Swindon Supermarine
22:45Alvechurch - Kings Langley
22:45Lowestoft Town - Stourbridge
22:45Royston Town - Biggleswade Town
22:45Maidstone United - Bath City
22:45Oxford City - Dorking Wanderers
22:45Coggeshall Town - Aveley
22:45Bishop's Stortford - Enfield Town
22:45Bowers & Pitsea - Brightlingsea Regent
22:45East Thurrock United - Carshalton Athletic
22:45Margate - Hornchurch
22:45Merstham - Corinthian-Casuals
22:45Droylsden - Workington
22:45Dunston - City of Liverpool
22:45Marske United - Pickering Town
22:45Pontefract Collieries - Colne
22:45United of Manchester - Stafford Rangers
22:45Warrington Town - Grantham Town
22:45Whitby Town - Redcliffe
22:45Alfreton Town - Leamington
22:45Brackley Town - Southport
22:45Chester - King's Lynn Town
22:45Kettering Town - Hereford
22:45Basildon United - Folkestone Invicta
22:45Falkirk - East Fife
22:45Gainsborough Trinity - Kidsgrove Athletic
23:00Atletico Madrid - Liverpool
23:00Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
23:00Atletico Madrid - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)
23:00B.Dortmund - PSG (beIN SPORTS HD 1)
23:00Deportivo Laferrere - Club El Porvenir
23:00Dergview - Queen's University Belfast
23:30Tevragh-Zeina - Sahel Mauritania
01:00Defence Force - Cunupia
01:15Aragua - Coquimbo Unido
01:15Unión La Calera - Fluminense FutbolClub
02:00Orlando City Soccer Club - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
03:00Village Superstars - Cayon Rockets
03:00Police - Club Sando
03:30Vitoria - Figueirense Futebol Clube
03:30Melgar - Nacional Potosí
03:30Aucas - Club Atlético Vélez Sársfield
03:30Independiente Medellín - Atlético Tucumán
03:40Deportivo Pereira - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
04:00Monarcas Morelia - Club Tijuana
04:00Portmore United - Cruz Azul
06:00Motagua - Atlanta United
06:00Club León - Angeles
06:10Deportivo Toluca - Pachuca
13:00Gümüşhanespor - Afjet Afyonspor
13:00Hekimoğlu Trabzon - Sancaktepe Belediyespor
13:00Kahramanmaraşspor - Kastamonuspor
13:00Şanlıurfaspor - İnegölspor
13:00Sivas Belediye Spor - Sakaryaspor
13:00Ağrı 1970 Spor - Ofspor
13:00Artvin Hopaspor - Serik Belediyespor
13:00Diyarbakırspor - Batman Petrolspor
13:00Erzincanspor - Şile Yıldızspor
13:00Fatsa Belediyesi - Erbaaspor
13:00Pazarspor - Muğlaspor
13:00Yomraspor - Silivrispor
13:00Gorodeya - Riteriai
13:00Wisła Kraków - Wigry Suwałki
13:30Bandırmaspor - Kırşehir Bld. (TRT Spor HD)
13:30Ankara Demirspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
13:30BAKspor - Çorum Belediyespor
13:30Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor
13:30Ergene Velimeşe Spor - Eyüpspor
13:30Bandırmaspor - Kırşehirspor
13:30Hacettepe - Zonguldak Kömürspor
13:30Konyaspor 1922 - Manisa
13:30Niğde Belediyespor - Tuzlaspor
13:30Pendikspor - Tarsus İdman Yurdu
13:30Samsunspor - Amedspor
13:30Sarıyer - Kırklarelispor
13:30Utaş Uşakspor - Belediye Vanspor
13:3068 Yeni Aksarayspor - Erzin Belediyespor
13:30Bayrampaşa - Yeni Altındağ Belediyespor
13:30Çatalca Spor - Group Buca
13:30Darıca Gençlerbirliği - 1954 Kelkit Belediyespor
13:30Erok Spor - Kozan Belediyespor
13:30Fethiyespor - Cizrespor
13:30Karacabey Belediyespor - Malatya Yeşilyurt
13:30Kemerspor 2003 - Karşıyaka
13:30Kızılcabölükspor - Karaköprü Belediyespor
13:30Kocaelispor - Tepecik Belediye Spor
13:30Manisaspor - Çankaya
13:30Modafen Spor - Yozgatspor A.Ş.
13:30Nevşehirspor - Halide Edip Adıvar
13:30Osmaniyespor - Gölcükspor
13:30Payasspor - Turgutluspor
13:30Somaspor - Nazilli Belediyespor
13:30Sultanbeyli Belediyespor - Düzcespor
13:30Tokatspor - Orduspor
13:30Suwon Samsung Bluewings - Vissel Kobe
13:30Yokohama F. Marinos - Sydney
14:00Kristiansund - Brattvåg
14:30Churchill Brothers - Real Kashmir
14:30Tractor Tabriz - Sanat Mes Kerman
15:00Varnsdorf - Slovan Velvary
15:00Al-Jaish Damascus - Al-Wahda SC Damascus
15:00Al-Wathba - Al-Ittihad SC Aleppo
15:30Eastern District - Wing Yee
15:30Baladiyet El Mahallah - Mansoura
15:30Al-Nahda Club Al-Khobar - Taqdom
15:40Al-Kawkab - Al-Bukayriyah
16:00Alliance - Mwadui
16:00Ndanda - Azam
16:00Tanzania Prisons - Mtibwa Sugar
16:00Bizertin - Espérance de Tunis
16:00Villa - Onduparaka
16:00Zanaco - Woon-jae
16:10Ain Al-Atawlah - Jeel Club
16:30Express - Tooro United
16:30Kyetume - Mbarara City
17:00Jamshedpur - FC
17:00Ethnikos Piraeus - Keratsini
17:30Anorthosis Famagusta - Salamis Famagusta
17:45Bidda - Al Shamal
17:45Lusail - Al-Markhiya Sports Club
17:45Muaither - Kharaitiyat
18:00Aduana Stars - Asante Kotoko
18:00Ashanti Gold - Dreams
18:00Eleven Wonders - WAFA
18:00Elmina Sharks - Ebusua Dwarfs
18:00International Allies - Medeama
18:00Karela - Accra Hearts of Oak
18:00King Faisal Babes - Stars
18:00Apollon Limassol - Ethnikos Achna
18:00Molde - Rostov
18:00Arab Contractors - Al-Masry Club
18:00AS - Gbohloe-su
18:00Dynamic Togolais - Koroki Metete
18:30Åsane Fotball - Oygarden
19:00Neman Grodno - Panevezys
19:00Al-Ansar Medina - Najran
19:05Jeddah Club - Al-Shoulla Al Kharj
19:15Athens - Panetolikos
19:30Fehervar - Újpest
19:30Police - Kaedi
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Umm al-Fahm
20:00Al-Mesaimeer Sports Club - Waab
20:00Larnaca - Limassol
20:00Doxa Katokopias - Omonia
20:00Dunaújváros PASE - Budapest
20:00Kaposvári Rákóczi - Mezőkövesd-Zsóry
20:00Paksi - Pécsi
20:00Puskás Akadémia - Békéscsaba 1912 Előre
20:00Szombathelyi Haladás - Budapest Honvéd
20:00Zalaegerszegi - Lipot
20:30Bidvest Wits - Highlands Park
20:30Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic
20:30Nordsjælland - Horsens
21:00Melilla - Real Jaén
21:15Kray - Velbert
21:30Osdorf - Altonaer FC von 1893
21:30Alcúdia - Llosetense
21:30Nouadhibou - Nouakchott King's
22:00SpVgg 04 Ratingen - Kleve
22:00Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Íþróttafélagið Grótta
22:00Real Santander - Corporación Club Deportivo Tuluá
22:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
22:30Manchester City - West Ham United
22:30Europa Point - Manchester 62
22:45Kingstonian - Wingate & Finchley
22:45Lewes - Worthing
22:45Newport County - Salford City
22:45Bognor Regis Town - Brighton
22:45Lancaster City - Atherton Collieries
22:45Portlaoise - Drumcondra
22:45Castleview - Ballinhassig
22:45Kilmarnock - Aberdeen
23:00Atalanta - Valencia (beIN SPORTS HD 2)
23:00Tottenham - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
23:00Atalanta - Valencia
23:00Tottenham Hotspur - Leipzig
23:00Club Social y Deportivo Muñiz - Deportivo Paraguayo
23:00Liverpool Montevideo - Club Plaza Colonia de Deportes
23:00Mirandés - Real Zaragoza
23:30Valledupar - Deportes Quindío
00:00Aurora Guatemala - Capitalinos
01:15Club Atlético Huracán - Club Atlético Nacional
01:15Sportivo Luqueno - Atlético Club Mineros de Guayana
01:30Luziania - Brasiliense Futebol Clube
02:00Boca Juniors De Cali - Leones
03:30Oriente Petrolero - Vasco da Gama
03:30Barcelona Sporting Club - Cerro Porteño
03:30Deportes Tolima - Sport Club Internacional
04:00Alianza San Salvador - Tigres de la UANL
04:00Deportivo Saprissa - Montreal Impact
04:00Monterrey - Club Santos Laguna
04:05Unión Magdalena - Bogotá
04:30Independiente del Valle - Clube de Regatas do Flamengo
06:00Comunicaciones - Club América
06:10Juarez - Dorados de Sinaloa
17:00North East United - Hyderabad
18:00Great Olimpiyat Oyunları - Berekum Chelsea
20:55Sporting Lisbon - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:55Cluj - Sevilla
20:55Club Brugge - Manchester United
20:55Eintracht Frankfurt - Bull Salzburg
20:55Copenhagen - Celtic
20:55Getafe - Ajax
20:55Ludogorets 1945 - Internazionale Milano
20:55Shakhtar Donetsk - Benfica
20:55Sporting Lisbon - İstanbul Başakşehir
23:00APOEL - Basel
23:00Alkmaar - LASK Linz
23:00Bayer 04 Leverkusen - Porto
23:00Olympiacos - Arsenal
23:00Rangers - Braga
23:00Roma - Gent
23:00Wolfsburg - Malmö
23:00Wolverhampton - Espanyol
23:00Francis - Kilbarrack United
23:30Barranquilla - Tigres Futbol Club
23:30Orsomarso - Fortaleza Zipaquira
01:15Tombense - Cruzeiro Esporte Clube
01:15Palestino - Club Guaraní
02:00Atletico Cali - Corporación Deportiva Real Cartagena
04:00Carlos - York City
04:05Atlético Huila - Llaneros Fútbol Club
06:00Club Deportivo Olimpia - Seattle Sounders
09:15Wellington Phoenix - Western United
11:30Western Sydney Wanderers - Adelaide United
13:00Shonan Bellmare - Urawa Red Diamonds
17:00Mumbai City - Chennaiyin
18:00Levadiakos - Doxa Drama
19:00Eskişehirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Osmanlıspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Eskişehirspor - Hatayspor
19:00Osmanlı Spor - Menemen Belediyespor
20:00Sivasspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Alanyaspor
20:00Varaždin - Lokomotiva
20:00ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
20:30Osnabrück - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
20:30Wehen Wiesbaden - Greuther Furth
20:30Osnabruck - Erzgebirge
21:00Nice - Stade Brestois 29
21:00Viktoria Köln - Sonnenhof Großaspach
21:00Hobro - Midtjylland
21:10Austria Klagenfurt - Ried
21:10Avusturya Lustenau - Dornbirn 1913
21:10Juniors - Lafnitz
21:10Kapfenberger - Blau-Weiß Linz
21:10Amstetten - Liefering Salzburg
22:00Waalwijk - Sparta Rotterdam
22:00Béziers - Créteil-Lusitanos
22:00Lyon-Duchère - Avranches
22:00Boulogne - Le
22:00Bourg-Péronnas - Pau
22:00Gazélec Ajaccio - Dunkerque
22:00Cholet - Bastia-Borgo
22:00Toulon - Villefranche
22:00Quevilly - Concarneau
22:00Excelsior - Den Bosch
22:00Dordrecht - Graafschap
22:00Ahead Eagles - N.E.C.
22:00Breda - Almere City
22:00Cambuur - Roda JC Kerkrade
22:00Telstar - Maastricht
22:00Ajaccio - Mans
22:00Chambly - Nancy
22:00Chamois Niortais - Valenciennes
22:00Clermont Foot - Paris
22:00Avant de Guingamp - Sochaux-Montbéliard
22:00Grenoble Foot 38 - Châteauroux
22:00Havre - Orléans
22:00Rodez Aveyron Football - Lorient
22:05Dundee United - Inverness
22:30Bayern Münih - Paderborn (S SPORT 2 HD)
22:30Bayern Munich - Paderborn 07
22:30Oud-Heverlee Leuven - Royale Union Saint-Gilloise
22:30Kortrijk - Genk
22:30Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
22:45Metz - Lyon
22:45Brescia Calcio - Napoli
22:45Cabinteely - Bray Wanderers
22:45Galway United - Athlone Town
22:45Wexford Gençlers - University College Dublin
22:45Derry City - Finn Harps
22:45Shelbourne - Dundalk
22:45Sligo Rovers - Patrick's Athletic
22:45Waterford - Bohemian
22:45Arklow Town - Tolka Rovers
22:45Leixlip United - Lucan United
22:45Newbridge Town - Liffey Wanderers
22:45John Bosco - Templeogue United
22:45Carrigaline United - Cobh Wanderers
22:45Rockmount - Marys
22:45Derby County - Fulham
22:45Mirren - Heart of Midlothian
23:00Sporting de Gijón - Cádiz
23:00Cosenza Calcio - Frosinone Calcio
23:00Real Betis - Mallorca (spor SMART HD)
23:00Real Betis - Mallorca
23:00Shamrock Rovers - Cork City
23:00Swords Celtic - Patrick's CYFC
23:00Vilafranquense - Farense
23:30Aves - Vitoria Guimaraes
01:00Club Atlético Banfield - Aldosivi
02:05Deportivo Pasto - Envigado Fútbol Club
03:10Argentinos Juniors - Club Atlético Patronato
04:00Atlas - Pachuca
04:10Club Independiente Santa - América de Cali
06:00Puebla - Deportivo Toluca
06:10Club Tijuana - Guadalajara
08:00Vegalta Sendai - Nagoya Grampus
09:00Cerezo Osaka - Oita Trinita
09:00Kashiwa Reysol - Consadole Sapporo
09:00Kawasaki Frontale - Sagan Tosu
09:00Brisbane Roar - Perth Glory
11:30Newcastle Jets - Melbourne Victory
12:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
12:00Farul Constanța - Concordia Chiajna
12:00Universitatea Cluj - Argesul Pitesti
12:00Ripensia Timisoara - Metaloglobus Bucureşti
13:00Botev Vratsa - Arda Kardzhali
13:00Petrolul Ploiești - Dunărea Călărași
14:00Ümraniyespor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Kayserispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00BB Erzurumspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Erzurumspor - Bursaspor
14:00Ümraniyespor - Keçiörengücü
14:00Kayserispor - Konyaspor
14:00UCC - College Corinthians
14:00Leixões - Covilhã
14:30Sandvikens - Mjällby
14:30Djurgårdens - Dalkurd
15:00Mariupol - Zorya Luhansk
15:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
15:00Dynamo Dresden - Bochum
15:00Hamburger - Pauli
15:00Holstein Kiel - Heidenheim
15:00Stuttgart - Jahn Regensburg
15:00Celta Vigo - Leganes (spor SMART HD)
15:00Stuttgart - SSV Regensburg (S SPORT 2 HD)
15:00Celta de Vigo - Leganés
15:15Cherno More Varna - Levski Sofia
15:30Voluntari - Hermannstadt
15:30Brentford - Blackburn Rovers
15:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
15:30Chelsea - Tottenham Hotspur
16:00Kaiserslautern - Zwickau
16:00Hansa Rostock - Ingolstadt 04
16:00Carl Zeiss Jena - Meppen
16:00Uerdingen 05 - Preussen Munster
16:00Duisburg - Waldhof Mannheim
16:00Würzburger Kickers - Eintracht Braunschweig
16:00Red Star Saint-Ouen - Stade Lavallois
16:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Netanya
16:00ViOn Zlaté Moravce - ŠKF Sereď
16:00Pohronie - MŠK Žilina
16:00Ružomberok - DAC 1904 Dunajská Streda
16:00Zemplín Michalovce - Nitra
16:00ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín
16:00Diagoras Rodos - Ionikos
16:00Egaleo - Trikala
16:00Ierapetra - Enosi Panaspropyrgiakos
16:00Olympiakos Volou 1937 - Niki Volos
16:00Triglia - Ialyssos
16:30Slovan Liberec - Bohemians 1905 Prag
16:30Mladá Boleslav - Slovácko
16:30Slavia Prague - Opava
16:30Elfsborg - Brage
16:30Oskarshamns - Örebro
16:30Akhisarspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Akhisar Belediyespor - Fatih Karagümrük
17:00Lens - Stade Malherbe Caen
17:00Cittadella - Juve Stabia
17:00Virtus Entella - Benevento Calcio
17:00Ascoli Calcio 1898 - Cremonese
17:00Trapani Calcio - Spezia Calcio
17:00Arka Gdynia - Raków Częstochowa
17:00Bengaluru - Atlético de Kolkata
17:00Hajduk Split - Gorica
17:00Douglas Hall - Ringmahon Rangers
17:00Renate - Pergolettese 1932
17:00Carrarese Calcio - Gozzano
17:00Modena - Südtirol
17:00Virtusvecomp Verona - Rimini 1912
17:00Rieti - Teramo
17:00Omonia - Enosis Neon Paralimni
17:00Göztepe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
17:00Bologna 1909 - Udinese Calcio
17:00Göztepe - Gaziantep
17:30CSKA Sofia - Botev Plovdiv
17:30Werder Bremen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
17:30Borussia Mönchengladbach - Hoffenheim
17:30Hertha - Köln
17:30Freiburg - Fortuna Düsseldorf
17:30Werder Вremen - Borussia Dortmund
18:00Barnsley - Middlesbrough
18:00Birmingham City - Sheffield Wednesday
18:00Bristol City - West Bromwich Albion
18:00Charlton Athletic - Luton Town
18:00Leeds United - Reading
18:00Nottingham Forest - Queens Park Rangers
18:00Preston North - Hull City
18:00Stoke City - Cardiff City
18:00Swansea City - Huddersfield Town
18:00Wigan Athletic - Millwall
18:00Arbroath - United
18:00Greenock Morton - Alloa Athletic
18:00Partick Thistle - Dunfermline Athletic
18:00Hussein - Bel-Abbès
18:00Queen of the South - Dundee
18:00Accrington Stanley - Rotherham United
18:00Aberdeen - Ross County
18:00Wimbledon - Blackpool
18:00Hamilton Academical - Motherwell
18:00Fleetwood Town - Portsmouth
18:00Hibernian - Livingston
18:00Ipswich Town - Oxford United
18:00Alcorcón - Las Palmas
18:00Lincoln City - Gillingham
18:00Almería - Fuenlabrada
18:00Milton Keynes Dons - Bolton Wanderers
18:00Rochdale - Coventry City
18:00Shrewsbury Town - Doncaster Rovers
18:00Southend United - Burton Albion
18:00Sunderland - Bristol Rovers
18:00Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers
18:00Carlisle United - Morecambe
18:00Cheltenham Town - Mansfield Town
18:00Barcelona - Eibar (spor SMART HD)
18:00Crawley Town - Stevenage
18:00Southampton - Aston Villa (TRT Spor HD)
18:00Crewe Alexandra - Macclesfield Town
18:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
18:00Leyton Orient - Oldham Athletic
18:00Newport County - Bradford City
18:00Northampton Town - Exeter City
18:00Plymouth Argyle - Cambridge United
18:00Salford City - Colchester United
18:00Scunthorpe United - Forest Green Rovers
18:00Swindon Town - Grimsby Town
18:00Walsall - Port Vale
18:00Altrincham - King's Lynn Town
18:00Boston United - Telford United
18:00Bradford Park Avenue - Kettering Town
18:00Chester - Brackley Town
18:00Curzon Ashton - Gloucester City
18:00Farsley Celtic - Blyth Spartans
18:00Guiseley - Gateshead
18:00Hereford - Darlington
18:00Kidderminster Harriers - York City
18:00Leamington - Southport
18:00Spennymoor Town - Alfreton Town
18:00Boreham Wood - Yeovil Town
18:00Bromley - Wrexham
18:00Chesterfield - Ebbsfleet United
18:00Chorley - Barnet
18:00Dagenham & Redbridge - Solihull Moors
18:00Dover Athletic - Fylde
18:00Harrogate Town - Eastleigh
18:00Hartlepool United - Notts County
18:00Maidenhead United - Aldershot Town
18:00Torquay United - Halifax Town
18:00Woking - Stockport County
18:00Avondale United - Midleton
18:00Dumbarton - Forfar Athletic
18:00East Fife - Stranraer
18:00Falkirk - Montrose
18:00Peterhead - Airdrie United
18:00Raith Rovers - Clyde
18:00Annan Athletic - Albion Rovers
18:00Cove Rangers - Queen's Park
18:00Edinburgh City - Brechin City
18:00Elgin City - Cowdenbeath
18:00Stirling Albion - Stenhousemuir
18:00Apollon Limassol - Doxa Katokopias
18:00Burnley - Bournemouth
18:00Oliveirense - Casa Pia
18:00Crystal Palace - Newcastle United
18:00Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
18:00Sheffield United - Brighton & Hove Albion
18:00Southampton - Aston Villa
18:00Barcelona - Eibar
18:30Viktoria Plzen - Příbram
18:30Ashdod - Maccabi Haifa
18:30Göteborg - Vasteras
18:30Sollentuna - Sirius Fotboll
19:00Mattersburg - Rheindorf Altach
19:00Swarovski Tirol - Wolfsberger
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Sturm Graz
19:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Adana Demirspor - Altınordu
19:00Westerlo - Virton
19:00Budapest Honvéd - Puskás Akadémia
19:00Kaposvári Rákóczi - Újpest
19:00Fehervar - Zalaegerszegi
19:00Paksi - Debreceni
19:00Várda - Diósgyőri
19:00Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
19:00Universitatea Craiova - Cluj
19:00Astra Giurgiu - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
19:00Botoșani - Politehnica Iasi
19:30Legia Warsaw - Jagiellonia Białystok
19:30Olympique de Marseille - Nantes
19:30Rijeka - Osijek
19:30Hapoel Haifa - Sektzia Nes Tziona
19:30Monza Brianza 1912 - Atletico Arezzo
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Schalke 04 - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Leicester - Manchester City (S SPORT HD)
20:30Real Sociedad - Valencia (spor SMART HD)
23:00Levante - Real Madrid (spor SMART HD)
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Giresunspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Osasuna - Granada (spor SMART HD)
15:30Arminia Bielefeld - Hannover (S SPORT 2 HD)
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
16:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:30Altay - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Wolves - Norwich City (TRT Spor HD)
17:00Manchester Utd - Watford (S SPORT HD)
17:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
18:00Valladolid - Espanyol (spor SMART HD)
19:00İstanbulspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:30Arsenal - Everton (S SPORT HD)
20:00Wolfsburg - Mainz (S SPORT 2 HD)
20:30Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
23:00Atletico Madrid - Villarreal (spor SMART HD)
23:30Porto - Portimonense (S SPORT 2 HD)
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Tottenham - Wolves (S SPORT HD)
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
19:35Clippers - SpursCANLI
19:15Olympic - 6 OctoberCANLI
19:00Urartu Yerevan - AragatsCANLI
19:00Arsenal Tula - IrkutCANLI
19:00Dynamo MGTU - Cheboksary YastrebyCANLI
18:45SPBGMU Saint Petersburg - SPbSUT Saint Petersburg
19:30PIMU - VSUWT Nizhny Novgorod
01:00Hilton Resort Barbados Warriors - Burger King Clapham Bulls
03:00ALHCS Spartans - Station Hill Cavaliers
14:00Elazığ Öİ - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
03:00Louisville - Syracuse (S SPORT 2 HD)
05:00NC State - Duke (S SPORT 2 HD)
20:45Fenerbahçe Beko - Real Madrid (beIN SPORTS HD 3)
04:00Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
06:30Portland TB - NO Pelicans (S SPORT HD)
13:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
23:30LA Clippers - Sacramento Kings (S SPORT HD)
00:00Duke - Virginia Tech (S SPORT 2 HD)
04:30Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
15:15Fenerbahçe - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
19:45Andrew Harris - Lucas CatarinaCANLI
19:45Shintaro Imai - Tobias KamkeCANLI
19:05Mikhail Suba - Leonid KhoroshilovCANLI
19:00Hugo Grenier - Hugo GastonCANLI
19:00Matias Franco Descotte - Jurij RodionovCANLI
19:00Ronald Slobodchikov - Alexander SarkissianCANLI
19:00Skander Mansouri - AragoneCANLI
18:45Cedrik-Marcel Stebe - Bernard TomicCANLI
18:45Taylor Harry Fritz - Cameron NorrieCANLI
18:45Monroe/Withrow - Macdonald/MannarinoCANLI
18:45Brown/Miedler - Wessels/ZimaCANLI
18:45Sabanov/Sabanov - Bemelmans/MasurCANLI
18:15Andrea Vavassori - Zdenek KolarCANLI
17:00Sandro Kopp - Dominik Boehler
17:45Sofia Kenin - Elena Rybakina
18:00Elizabeth Mandlik - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
18:30Duerst/Pribylova - Ghioroaie/Sziedat
18:30Blanchet/Darras - Kaza/Sureshkumar
18:30Boluda-Purkiss/Ojeda Lara - Madarasz/Chepelev
18:30Chiu/Andrews - Damas/Fernandez
18:30Federico Zeballos - Andres Gabriel Ciurletti
18:30Mathias Zukas - Camilo Ugo Carabelli
18:30Marin Cilic - Ilya Ivashka
18:30Jean Thirouin - Perry Gregg
18:45Joanne Zuger - Marie Mettraux
18:45Maria Paulina Perez-Garcia - Karen Guadiana Campos
18:45Maleckova/Muntean - Galfi/Fett
18:45Jhun/Farmer - Martineau/Robert
18:45Reymond/Tchoutakian - Krstev/Svrcina
18:45Krawietz/Mies - Tsitsipas/Tsitsipas
18:45Christian Langmo - Igor Marcondes
19:00Bagerbaseh/Daley - Miyazaki/Hartono
19:00Ng/Escauriza - Kalita/Skachkova
19:00Glvac/Lozan - Lucini/Pasini
19:15Michnev/Paulson - Wenger/Martinez
19:15Dhoe/Heuvinck - Ouahab/Fattar
19:15Sorana Cirstea - Anett Kontaveit
19:15Jesse Flores - Joshua Ortlip
19:30Abdel-Aziz/Babic - Kostyuk/Rakhimova
19:45Facundo Arguello - Martin Cuevas
20:00Maria Sakkari - Aryna Sabalenka
20:00Vega Hernandez/Paire - Bublik/Popyrin
20:00Ergi Kirkin - Benjamin Hassan
20:00Alfredo Perez - Gabriel Petit
20:00Gilbert Soares Klier Junior - Justin Roberts
20:00Antonia Samudio - Guillermina Naya
20:00Lauren Proctor - Nathaly Kurata
20:00Gomez Pezuela Cano/Cardenas Rifka - Killingsworth/Ong
20:30Denis Istomin - Milos Raonic
20:30Henri Laaksonen - Steve Johnson
20:30Miomir Kecmanovic - Jordan Thompson
20:30Constant Lestienne - Andrea Arnaboldi
20:30Kevin King - Sebastian Ofner
20:30Martin Redlicki - Luke Saville
20:30Peter Polansky - Pedro Sakamoto
20:30Nicolas Alberto Arreche - Juan Manuel Cerundolo
21:00Gilles Simon - Harold Mayot
21:00Quentin Halys - Milan Welte
21:00Brancaccio/Zeppieri - Bortolotti/Galovic
21:00Arthur Rinderknech - Ricardo Rodriguez
21:00Patrik Niklas-Salminen - Soeda
21:00Francisco Cerundolo - Daniel Dutra da Silva
21:00Juan Ignacio Galarza - Gaston Erhardt
21:00Thiago Agustin Tirante - Nicolas Alvarez
21:30Bopanna/Shapovalov - Bolelli/Sinner
21:30Michael Vrbensky - Yannick Hanfmann
21:30Aramburu Contreras/Casso - Marcondes/Walkin
21:30Comesana/Lingua Lavallen - Bendeck/Rapp
21:30Conner Huertas Del Pino - Franco Emanuel Egea
22:00Kyle Edmund - Humbert
22:00Noah Rubin - Jason Jung
22:00Daniel Altmaier - Cristian Rodríguez
22:00John-Patrick Smith - Evan King
22:00Ruan Roelofse - Harry Bourchier
22:00Alves/Gamiz - Tran/Tran
22:00Jeanjean/Fiquet - Zuger/Mettraux
22:00Mandlik/Ostlund - Bunch/Kozarov
22:30Aljaz Bedene - Karen Khachanov
22:30Ernests Gulbis - Reilly Opelka
22:30Attila Balázs - Pablo Cuevas
22:30Borna Coric - Juan Ignacio Londero
22:30Jaume Antoni Munar Clar - Salvatore Caruso
22:30Marco Cecchinato - Dusan Lajovic
22:30Lorenzo Giustino - Nino Serdarusic
22:30Draganja/Martos Gornes - Golubev/Nedovesov
22:30Manuel Guinard - Michael Mmoh
22:30Carou/Ugo Carabelli - Arguello/Egea
23:00Franco Roncadelli - Mariano Navone
23:30Millman/Reid - Bambridge/Mclachlan
23:30Maxime Cressy - Taha Baadi
23:30James Ward - Alejandro González
00:00Gianluca Mager - Casper Ruud
00:00Joao Domingues - Pedro Sousa
00:00Leonardo Mayer - Lorenzo Sonego
00:00Hernan Casanova - Joao Pedro Sorgi
00:00Juan Bautista Torres - Tomas Martin Etcheverry
00:30Hidalgo/M. Redlicki - Aragon/Quiroz
00:30Lock/Menendez-Maceiras - Ofner/Rodionov
01:00Dominic Thiem - Felipe Meligeni Rodrigues Alves
01:00Broady/Clayton - Purcell/Harris
01:30Gaio/Caruso - A. Behar/Escobar
01:30Gonzalez/Martin - Andujar/Baena
01:30Verdasco/Cuevas - Kubot/Melo
02:00Radu Albot - Jack Sock
02:30Guido Pella - Thiago Monteiro
02:30Goncalo Oliveira - Johannes Haerteis
03:00Liam Caruana - Brayden Schnur
03:05Mauricio Echazu - Manuel Sánchez
04:00Nick Kyrgios - Tommy Paul
04:00Indy De Vroome - Kisa Yoshioka
04:00Moyuka Uchijima - Miharu Imanishi
04:30Nam/Song - Baiant/Gervais
04:30Oscar Jose Gutierrez - Thomaz Bellucci
05:30Akiko Omae - Momoko Kobori
05:30Matsumoto - Yamaguchi
05:30Naho Sato - Kang
05:30Ying Zhang - Hozumi
07:00Chisa Hosonuma - Mana Ayukawa
07:00Haruna Arakawa - Erina Hayashi
07:00Risa Ushijima - Arina Rodionova
08:30Kaji/Namigata - Morimoto/Osafune
08:30Kuwata/Hontama - Omae/Plipuech
08:30Wang/De Vroome - Imanishi/Kajitani
09:30Riccardo Balzerani - Yunseong Chung
10:00Denis Klok - Vasile Antonescu
10:00Leyton Rivera - Marko Miladinovic
10:00Maxime Hamou - Oleg Prihodko
10:00Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova
11:00Asrawy - Kelsey Stevenson
11:00Pablo Vivero Gonzalez - Andrea Picchione
11:00Simon Yitbarek - Ryan Nijboer
11:30Domagoj Biljesko - Federico Campana
11:30Jonas Forejtek - Naoki Tajima
11:30Clement Geens - Eleftherios Theodorou
11:30William Griffith - Alexander Erler
11:30Zizou Bergs - Ljubohir Celebic
12:00Benoît Paire - Alexander Bublik
12:00Egor Gerasimov - Dennis Novak
12:00Mikael Ymer - Stefanos Tsitsipas
12:00Mikhail Kukushkin - Pierre-Hugues Herbert
12:00Stefano Travaglia - Felix Auger Aliassime
12:00Cazaux/Mayot - Maheu/Pospisil
12:00Melzer/Roger-Vasselin - Hurkacz/Simon
12:00Botic Van De Zandschulp - Igor Sijsling
12:00Daniel Masur - Vaclav Safranek
12:00Maxime Janvier - Dimitar Kuzmanov
12:00Mirza Basic - Mats Moraing
12:00Nicola Kuhn - Alessandro Bega
12:00Uladzimir Ignatik - Dustin Brown
12:00Daniel Michalski - Mathias Bourgue
12:00Giulio Zeppieri - Roberto Marcora
12:00Aziz Kijametovic - Moez Echargui
12:00Benjamin Pietri - Admir Kalender
12:00Louis Tessa - Manish Sureshkumar
12:00Lukas Krainer - Kyle Lok Yin Tang
12:00Majed Kilani - Long Yeung
12:00Mayeul Darras - Stefan Palosi
12:00Riccardo Maiga - Julien Cagnina
12:00Anhelina Kalita - Loudmilla Bencheikh
12:00Franziska Sziedat - Petia Arshinkova
12:00Justina Mikulskyte - Julie Belgraver
12:00Marie Villet - Ylona-Georgiana Ghioroaie
12:00Oona Orpana - Anastasia Piangerelli
12:00Pedro Cachin - Alcala Gurri
12:00Pedro Vives Marcos - Carlos Boluda-Purkiss
12:00Timofey Skatov - Carlos Sanchez Jover
12:00Veronika Kudermetova - Garbine Muguruza
12:05Frederico Ferreira Silva - Baptiste Crepatte
12:30Aryan Goveas - Simone Roncalli
12:30Stijn - Aleksei Khomich
12:30Tristan Boyer - Jaime Caldes
13:00Fabian Marozsan - Filip Misolic
13:00Houkes - Yshai Oliel
13:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Alessandro Ingarao
13:00Arthur Fery - Aidan Mchugh
13:00Hands - Hendrik Jebens
13:00Alibek Kachmazov - Antonio Cayetano March
13:00Bhatia/Cengiz - Bavisetti/Breckova
13:35Vitalia Diatchenko - Martina Di Giuseppe
14:00Vasilevski/Erlich - Koolhof/Mektic
14:00Gille/Vliegen - Meligeni Rodrigues Alves/Monteiro
14:00Granollers/Ceballos - Londero/Ramos Vinolas
14:00Jebawy/Zelenay - Demoliner/Middelkoop
14:00Molteni/Sonego - Pavic/Soares
14:00Illya Marchenko - Hiroki Moriya
14:00Evgeny Philippov - Robin Stanek
14:00Kenin/Mattek-Sands - Peschke/Schuurs
14:00Kichenok/Kichenok - Duan/Kudermetova
14:00Ninomiya/Yang - Melichar/Xu
14:00Simona Halep - Jabeur
14:00Jennifer Brady - Marketa Vondrousova
14:30Anton Matusevich - Julius Tverijonas
15:00Mykyta Mashtakov - Den Heijer
15:05Enzo Couacaud - Viktor Galovic
16:00Roman Safiullin - Sadio Doumbia
16:00Karl Friberg - Jack Draper
16:30Alexandros Skorilas - Kyrian Jacquet
16:30Gabriele Maria Noce - Antonio Massara
16:30Jonathan Gray - Alexander Shevchenko
16:30Kalava/Kalva - Arshinkova/Topalova
16:30Krajicek/Ryser - Belgraver/Halemai
16:30Vismane/Kulikova - Ganz/Liauw A Fong
16:30Zawadzka/Rusova - Mikulskyte/Echeverria Alam
16:35Filippo Baldi - Pavel Nejedly
17:00Added/Eriksson - Zandschulp/Griekspoor
17:00Begemann/Mergea - Nedunchezhiyan/Sriram Balaji
17:00Vrbensky/Gengel - Arneodo/Halys
17:00Jonathan Mridha - Paul Woerner
17:30Alexander Jhun - Gijs Brouwer
17:30Bart Stevens - Robert Quentin
17:30Gleb Sakharov - Alexis Gautier
17:30Kristjan Tamm - Evan Hoyt
18:00Bryan/Bryan - Kyrgios/Thompson
18:00Daniell/Oswald - Arevalo/O'Mara
18:00Goransson/Humbert - Sitak/Sharan
18:00Inglot/Lindstedt - Novikov/Harrison
18:00Paul/Fritz - Kecmanovic/Pavic
18:00Christopher O'Connell - Antoine Escoffier
18:00Dominik Koepfer - Strong Kirchheimer
18:00Evan Song - Sung
18:00Geoffrey Blancaneaux - Yosuke Watanuki
18:00Ryan Peniston - Purcell
18:00Sebastian Korda - Tobias Simon
18:00Dudi Sela - Aziz Dougaz
18:00Guilherme Clezar - Ramkumar Ramanathan
18:00Roberto Ortega-Olmedo - Gerardo Lopez Villasenor
18:00Roberto Quiroz - Benjamin Lock
18:00Lantigua De La Nuez/Mintegi Del Olmo - Krunic/Piter
18:05Tereza Mrdeza - Lamis Alhussein Abdel Aziz
19:00Soon-Woo Kwon - Ryan Harrison
19:00Carlos Alcaraz Garfia - Federico Coria
19:00Federico Delbonis - Christian Garin
19:00Pedro Martinez Portero - Pablo Andujar
19:30Andrianjafitrimo/Grabher - Gracheva/Komardina
00:04Ayano Shimizu - Hontama
00:04Xinyu Wang - Nagi Hanatani
09:00Bhosale/Inoue - Vig/Nikiforova
09:00Burdina/Strakhova - Mane/Raina

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac25.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac25.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.